חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חיפוש

תפריט

אילו פרחים מומלץ לתת בדייט שני

אילו פרחים מומלץ לתת בדייט שני

פרחים הם השפה האוניברסלית של הרומנטיקה. וכשאתה מנסה להראות לה כבר בדייט השני עד כמה היא חשובה לך, שום דבר לא יתאים יותר מהריח המשגע של זר חבצלות, ורדים או צבעונים. עם זאת, בחירת פרחים לדייט שלך היא לא תמיד קלה כפי שהיא נשמעת. 

כדי לעזור לך לבחור את הפרחים הנכונים לדייט השני שלכם (או לכול ערב אחר), הנה כמה טיפים מועילים לבחירת הפרחים הטובים ביותר עבורה.

להכיר את פרחי העונה

לפני שאתה יוצא לחנות הפרחים כשהלב שלך מפוקס על ורדים, חשוב לדעת מתי העונה הטובה ביותר לסוגי הפרחים השונים. בעוד שוורדים עשויים להיראות יפים כל השנה, פרחים אחרים (כמו צבעונים למשל), נמצאים במלוא תפארתם בתקופות מסוימות של השנה. הכרת הזמן הטוב ביותר לסוג הפרחים שתזמין, תחסוך לך התלבטויות לגבי סגנון הזר שתגיש לה בדייט השני.

להחליט על ערכת הצבעים בהתאם לאירוע

כאשר אתה בוחר פרחים לדייט שלך, חשוב לקחת בחשבון את ערכת הצבעים המתאימה לדייט שלכם. לדוגמה, אם תכננתם לצאת לארוחת ערב, עדיף לבחור בערכת צבעים שמרנית יותר כמו פרחים לבנים או פרחים בגוונים ניטרליים. 

אם הדייט שלכם אמור להתקיים בסביבה חופשית יותר, כמו פיקניק בחיק הטבע, תוכל לבחור בסידור פרחים נועז יותר. באופן דומה, אם הדייט אמור להתקיים באירוע רשמי יותר, כמו מסיבת חתונה, אולי עדיף שתבחר בזר פרחים בצבע אדום. 

אם אתה עדיין מתלבט לגבי הפרחים שתביא לה, מאפייני האירוע שבו יתקיים הדייט יכולים לקבוע את סגנון הזר שבו תבחר. לדוגמה, אם הדייט מתקיים במסגרת הקרנת בכורה של סרט חדש, אולי כדאי לך לבחור בזר מיוחד ומתוחכם. אבל, אם הדייט ייערך בכיף שלכם על שפת הים, תוכל להגיש לה פרח אחד, או זר פרחים סטנדרטי יותר.

כלומר, הבנת ערכת הצבעים המתאימה לדייט שלכם תעזור לך לבחור את סוג הפרחים הנכון לאירוע שבו תיפגשו.

להתחשב בגודל ובצורה

בנוסף לתשומת הלב שעליך להקדיש לערכת הצבעים ולסוג האירוע, עליך לשים לב גם לגודלו של זר הפרחים. כאשר מדובר בפרחים לדייט ראשון, עדיף לבחור בזר קטן יותר של פרחי ורדים או חבצלות, שיבטא את ההתרגשות שלך. אבל כשמדובר בבחירת הפרחים לדייט השני, אולי עדיף לבחור בזר עם פרחים ארוכים יותר (כמו סחלבים), כדי להפגין את החיבה שלך.

גודל הזר ומשקלו צריכים להיות נוחים, כדי שהיא תוכל לשאת אותו בקלות בידיה, עד לרגע שבו תהיה לה הזדמנות לשים את הפרחים באגרטל.

להתחשב בסביבה

כשאתה בוחר פרחים לדייט השני שלכם, קח בחשבון גם את הסביבה שבה תיפגשו. למשל, לדייט המתקיים במסעדה עדיף לבחור בפרחים שפחות בולטים (למשל ורדים בעלי ריח עדין, שיאפיל על ריח האוכל). אם הפגישה מתקיימת בחוץ, עדיף אולי לבחור בפרחים פחות רגישים שלא ינבלו בקלות. 

מאמר זה נכתב בשיתוף אתר שובבים >> https://www.shovavim.co.il 

פרחים בנעם

הצטרפו לניוזלטר שלנו ותקבלו את המבצעים הכי חמים לפני כולם!

+ 15% הנחה

על הקניה הבאה שלכם!

שלום אורח

בואו לרשימה שלנו

תהיו הראשונים שידעו על מבצעים ועל פרחים מיוחדים שמגיעים אלינו לחנות

דילוג לתוכן